Dnes je 23. 01. 2018
Meniny má: Miloš

Partneri:
Mesto Nové ZámkyMoldaCOOP Jednota Nove ZamkyBytkomfortBelumi PumpyUnicornMizunoGastro-haalBTBTechniaT.P.D. TransportLemarckSVXONYXMediaChainTK PodhájskaDAMI-TZBFermi s r.o.Prospect1.deliace centrumProbuild.skStigi TransPlanet ClubTiggerZelkovMartusAquamontsPixa.skBauservisMcDonaldsGTNJazz CafeElis ElektroPastedDomenAjax PizzeriaUni PapierGastrodomCikautxoGoldgymMaxTuningPrespor
2% dane

Srdečne blahoželáme!

Objednávka zľavovej karty

GÓÓÓL KARTA - je karta plná benefitov

HC ŠTART Nové Zámky vám prináša revolučnú kartu, ktorá spája osobné benefity, podnikateľov a podporu športu. To všetko vďaka jednej karte, s ktorou vyhráva každá strana. Jedinečná GÓÓÓL karta je projekt určený ako pre podnikateľov, tak pre každého človeka, kto rád nakupuje výhodne a zároveň rád podporí dobrú vec.

Tri druhy GÓÓÓL kariet ponúkajú výnimočné výhody a riešenia pre všetkých – podnikateľov, obyvateľov i  šport, ktorý má v Nových Zámkoch bohatú tradíciu a množstvo úspechov.

Pre podnikateľov ponúka GÓÓÓL karta cenný marketingový a reklamný nástroj, získanie nových zákazníkov i nových kontaktov v profesionálnej oblasti. A to všetko v kombinácii s osobnými benefitmi a jedinečnými športovými zážitkami.

Pre fyzické osoby znamená GÓÓÓL karta množstvo výhodných nákupov, zľavy a benefity na vybrané tovary a služby ako i celoročnú permanentku na všetky domáce zápasy HC Štart Nové Zámky.

Na všetkých držiteľov GÓÓÓL kariet čaká v neposlednom rade skvelý pocit z podpory miestneho športu a veľa športových zážitkov s HC ŠTART Nové Zámky.

Tvárou a garantom projektu je odchovanec HC ŠTART Nové Zámky a najúspešnejší slovenský reprezentant v hádzanej, Martin Straňovský.

Góóól Karty si môžete zakúpiť na webstránke HC ŠTART Nové Zámky, v športovej hale Milénium Nové Zámky alebo u obchodného zástupcu HC ŠTART Nové Zámky.

VIP karta plná benefitov

Karta je určená pre podnikateľov, ktorí po jej zakúpení môžu využiť príležitosť a poskytnúť zľavy na predaj svojich výrobkov alebo služieb či ponúknuť iné benefity pre zákazníkov.

Poskytnutie zliav je dobrovoľné, ale súčasne s našou propagáciou a marketingom môže výrazne napomôcť vašim obchodným zámerom a rozšíriť povedomie o vašich výrobkoch a službách medzi širokou verejnosťou. Poskytované zľavy a benefity sú odporúčané na dobu 1 roka - počas trvania platnosti VIP karty.

Čo všetko môžete kartou získať:

· celoročnú permanentku pre majiteľa VIP Góóól karty na všetky domáce zápasy HC Štart Nové Zámky

· celoročnú zľavu na vybrané služby poskytované mestom Nové Zámky

· občerstvenie počas aj po zápase vo VIP zóne

· vyhradený priestor na sedenie vo VIP zóne

· možnosť získať nové podnikateľské kontakty pri stretnutiach vo VIP zóne

· emailing – týždenný prehľad o vašich aktuálnych zľavách zasielaný majiteľom karty Klasik

· bannerovú propagáciu na sociálnej sieti Facebook 2 x do mesiaca

· celomesačnú bannerovú propagáciu na webstránke HC Štart s možnosťou prepojenia na vašu firemnú webstránku

· uvedenie ako partnera v propagačnom bulletine HC Štart Nové Zámky

· sprostredkovanie informácií o zľavách iným Góóól partnerom so zámerom zvyšovania vášho obratu a zisku

· druhú kartu zdarma pre člena rodiny

Cena je 500 EUR

Exclusive karta plná benefitov

Karta je určená pre podnikateľov, veľkých a malých predajcov a poskytovateľov služieb.

Čo všetko môžete kartou získať:

· celoročnú permanentku pre majiteľa Exclusive Góóól karty na všetky domáce zápasy HC Štart Nové Zámky

· celoročnú zľavu na vybrané služby poskytované mestom Nové Zámky

· bannerovú propagáciu na sociálnej sieti Facebook 2 x do mesiaca

· uvedenie ako partnera v propagačnom bulletine HC Štart Nové Zámky

Cena je 250 EUR

Klasik karta plná benefitov

Karta je určená pre fyzické osoby, ktoré vďaka nej získajú rôzne zľavy a benefity na vybrané tovary a služby u majiteľov kariet VIP a Exclusive. Karta má platnosť jeden kalendárny rok. Majiteľ karty je pravidelne informovaný o zľavách formou emailu. Poskytované zľavy a benefity budú priebežne aktualizované na webstránke a sociálnych sieťach. Karta bude v predaji s platnosťou od 1.9.2018 – do 31.8.2018.

· celoročnú permanentku na všetky domáce zápasy HC Štart Nové Zámky

. výhodné nákupy tovarov a služieb u vybraných partnerov Góóól karty VIP a Exclusive

Cena je 0 EUR

Objednávateľ