Dnes je 19. 10. 2019
Meniny má: Kristián

Partneri:
Mesto Nové ZámkyMoldaCOOP Jednota Nove ZamkyBytkomfortBelumi PumpyUnicornMizunoBTBTechniaT.P.D. TransportLemarckSVXONYXMediaChainTK PodhájskaFermi s r.o.1.deliace centrumProbuild.skPlanet ClubZelkovAquamontsMcDonaldsJazz CafeElis ElektroRef-SystemsPastedHerňa MonacoDomenStigi TransAjax PizzeriaGastrodomCikautxoPixa.skBauservisCar Wash GearGTNBIB GastroRestaurácia SpiritPastorkaltGoldgymPresporAB MäsoSvetluška-svietidláUni PapierIndividual
2% dane

Objednávka Gól karty

A družstvo

TIP ŠTART

Č. karty Body

TIPOS EXTRALIGA

Warning: fopen(http://www.slovakhandball.sk/competitionPart/stats/teams/58a563d41981c4194986b420/points/desc) [function.fopen]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 18

Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 19

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 23

Zobraziť celú tabuľku

Najproduktívnejší hráči

1.Tomáš Tschur43
2.Yevhen Rakatynets26
3.Marek Tilandy19
4.Matúš Kocák15
5.Ernest Masaryk13

Oslávenci:

26. 10. má narodeniny:
Marek Bozsóky
Ostáva 7 dní!

Vďaka výhre v Modre ideme na 3.miesto v tabuľke Slovnaft Handball Extraligy

20.09.2019

Košický nováčik pokračuje v úspešnom ťažení v najvyššej slovenskej súťaži. Po vicemajstrovi MŠK Považská Bystrica si najnovšie poradil aj s bronzovým medailistom uplynulého ročníka Slovnaft handball extraligy mužov. Hádzanári Košice Crows vo štvrtok vyhrali v rámci 4. kola na pôde HKM Šaľa 27:23 (12:13) a naďalej nepoznajú premožiteľa, navyše sa v neúplnej tabuľke vyšvihli na čelo. Košičania po vyrovnanom I. polčas odskočili po zmene strán na tri góly (18:15), ale domáci vzápätí vyrovnali. Hostia však úsek od 46. do 57. min vyhrali 7:2, čím rozhodli o osude duelu. Šaľania stále čakajú na prvé tohtosezónne víťazstvo.

Aj v druhom zápase sa tešili hostia. MHC Štart Nové Zámky s prehľadom uspel na palubovke Slovana Modra, keď posledný tím aktuálneho poradia zdolal 30:21 (14:7) a so ziskom 4 bodov sa posunuli na 3. pozíciu. Naopak, Modrania aj po štyroch vystúpeniach majú na bodovom konte nulu.

Výsledky štvrtkových stretnutí 4. kola Slovnaft handball extraligy v hádzanej mužov 2019/2020:
HKM Šaľa – Košice Crows 23:27 (12:13)
Najviac gólov: Prokop 4, J. Polák 4/3 – Ľoch 7, Guzy 6, T. Urban 6/1, 300 divákov

HáO TJ Slovan Modra – MHC Štart Nové Zámky 21:30 (7:14)
Najviac gólov: Lacena 6/4 – Tilandy 6, Tschur 6/1, 150 divákov

Tréner Marek Bozsóky: "Som celkom spokojný, keďže v prvom polčase sme dodržiavali to, čo sme si povedali pred zápasom. V druhom polčase to však už bolo horšie a nemôžem byť spokojný hlavne s premieňaním vyložených šancí z bránkoviska. Po zranení sa vrátil Tomáš Straňovský, ktorý odohral celý druhý polčas a v dobrom svetle sa ukázal aj mladík Adam Veréb. O týždeň nás čaká doma Sporta Hlohovec a ja verím, že opäť dokážeme získať dva body."

Zdroj: slovakhandball.sk, Foto: Ronald Mojzes

Všetky články